ДОПОМОГА АДВОКАТА В УКРАЇНІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ ТА ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНИМ

АДВОКАТ З ВІЙСЬКОВИХ СПРАВ

БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ АДВОКАТА З ВІЙСЬКОВИХ ПИТАНЬ

МИ ДОПОМОГАЄМО УКРАЇНСЬКИМ ЛЮДЯМ У РАЗІ ПОРУШЕННЯ ЇХ КОНСТИТУЦІНИХ ГАРАНТІЙ ТА СВОБОД

ДОПОМОГА ЗСУ

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ АДВОКАТУ

+38(063) 292-03-45

Ми у месенжерах для негайного звʼязку:

Успіх з адвокатом
100%

ПРЕДСТАВНИЦТВО У МІНІСТЕРСТВІ ОБОРОНИ УКРАЇНИ, ПЕРЕД командуванням ЗСУ та військової частини, в ТЦК/РТЦК та СП, ДБР, Військовій прокуратурі та СУДІ

Стаємо на захист українських людей та укладаємо договір про надання правничої допомоги

ДОПОМОГАЄМО ПРИ ЗВЕРНЕННІ ДО УПОВНОВАЖЕНОГО ВРУ з прав людини

ДОПОМОГАЄМО ПРИ ОТРИМАННІ СОЦІАЛЬНИХ ГАРАНТІЙ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

НАША КОМАНДА ПРОФЕСІЙНИХ, СИЛЬНИХ ТА СМІЛИВИХ!

КОЛИ ТРЕБА ЗВЕРТАТИСЯ ДО ВІЙСЬКОВОГО АДВОКАТА?

  • коли затримали співробітники ВСП;
  • коли залишили військову частину в період несення служби;
  • коли відмовились виконувати усний чи письмовий наказ начальника;
  • коли до Вас застосували запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на гауптвахті;
  • коли вручили повідомлення про підозру;
  • коли вручили клопотання про обрання запобіжного заходу;
  • коли слідчий або прокурор пропонує Вам укласти угоду про визнання винуватості з мірою покарання від 2 років тримання під вартою на гауптвахті.

МИ ДОПОМОГАЄМО У РАЗІ

ЗНАЙДИ ВІДПОВІДЬ НА ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ

Яка передбачена відповідальність за вчинення злочину за ч. 4 ст. 402 КК України

Відповідно до Кримінального кодексу України непокора, вчинена в  умовах воєнного стану чи в бойовій обстановці карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років.

Слід також зазначити, що під бойовою обстановкою слід розуміти обстановку наступального, оборонного чи іншого загальновійськового, танкового, протиповітряного, повітряного, морського тощо бою, тобто безпосереднього застосування військової зброї і техніки стосовно військового супротивника або військовим супротивником. Обстановка бою, в якому бере участь військове з’єднання, частина (корабель) або підрозділ, розпочинається і закінчується з наказу про вступ у бій (припинення бою) або з фактичного початку (завершення) бою.

ЧИ МОЖНА УКЛАДАТИ УГОДУ З ПРОКУРОРОМ?

Якщо ви повністю визнаєте свою вину, щиро розкаялись, відшкодували завдані збитки та сприяєте розкриттю злочину то в такому випадку можна домовлятися з прокурором про укладання угоди.

Але слід памʼятати, що у більшості випадків прокурор не застосовує обставини які помʼякшують покарання, а отже не слід розраховувати на призначення більш мʼякого покарання, ніж передбачено законом.

Отже, при укладанні угоди з прокурором радимо звернутися до адвоката яки допоможе Вам кваліфіковано укласти угоду про визнання винуватості і отримати більш мʼяке покарання, ніж передбачено законом. 

СКІЛЬКИ МЕНЕ МОЖУТЬ ТРИМАТИ НА ГАУПТВАХТІ БЕЗ УХВАЛИ СУДУ?

Строк затримання особи без ухвали слідчого судді, суду не може перевищувати 72 годин з моменту затримання.

Затримана без ухвали слідчого судді, суду особа не пізніше 60 годин з моменту затримання повинна бути звільнена або доставлена до суду для розгляду клопотання про обрання стосовно неї запобіжного заходу.

Якщо в умовах воєнного стану відсутня об’єктивна можливість доставити затриману особу до слідчого судді, суду розгляд клопотання про обрання стосовно неї запобіжного заходу здійснюється із застосуванням доступних технічних засобів відеозв’язку з метою забезпечення дистанційної участі затриманої особи.

Якщо затриману особу неможливо доставити до слідчого судді, суду не пізніше 60 годин з моменту затримання для розгляду клопотання про обрання стосовно неї запобіжного заходу або забезпечити її дистанційну участь під час розгляду відповідного клопотання, така особа негайно звільняється.

ЧИ МОЖНА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЮ ВИЙТИ НА ВОЛЮ З ГАУПТВАХТИ?

Так.

Щоб вийти з гауптвахти потрібно звернутися до слідчого судді або суду з відповідним клопотанням.

Але варто зазначити, що перед тим, як звертатися до суду з клопотанням про зміну запобіжного заходу, потрібно ретельно підготуватися та мати аргументи, які допоможуть Вам отримати бажаний результат.