Наша команда

Чому клієнти нам довіряють?

ПРАЦЮЄМО ВІДДАНО, ЧЕСНО, ГІДНО ТА ВИКЛЮЧНО НА РЕЗУЛЬТАТ

Адвокатське бюро «МЮО «Ковальов та Партнери» — це досвідчена команда, яка має на меті професіональне представництво Клієнтів, забезпечення їх ризиків у справі та успішне досягнення запланованої мети. Принципи адвокатського бюро — законність, справедливість, чесність та відданість Клієнту.

Ми знаємо, що у часи воєнного стану, як люди, так і бізнес, потребують якісної правової підтримки, а отже наша команда надає виключно професійну юридичну допомогу в найкоротші терміни і на гнучких умовах, що призводить до успішного виконання поставлених завдань наших Клієнтів.

0+
Правових консультацій
0%
Успішних кейсів
0+
Задоволених Клієнтів
0
Професіональних адвоката

Раді, що ви з нами!

Завжди раді кожному новому Клієнту. Наше завдання надати Клієнту виключно професійну правову допомогу, оскільки це запорука розвитку та успішності нашого адвокатського бюро.

Як обрати адвоката?

Або за рекомендацією, або відшукати в інтернеті. 

У другому випадку як зрозуміти, що це той, хто вам потрібен?

У такому випадку зазирніть на сайт компанії, промоніторте соціальні сторінки. Як правило, той, хто дбає про свого клієнта, залишає багато інформації у відповідних ресурсах, пише статті, ділиться досвідом та кейсами. У таких компаніях налагоджена мережа відділу продажів та розроблені маркетингові стратегії, щоб клієнту було зручно віднайти відповідну інформацію.

Чим адвокат мені зможе допомогти?

 
Адвока́т надає професійну правову допомогу учасникам правовідносин. Участь адвоката є обов’язковою при захисті особи від кримінального обвинувачення, а також в інших випадках, визначених законодавством відповідної держави.

Якщо в мене справа незначної тяжкості, мені потрібен адвокат?

Участь адвоката у справах незначної тяжкості не є обовʼязковою.

Як обчислюється гонорар адвоката?

Відповідно до статті 30 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» гонорар є формою винагороди адвоката за здійснення захисту, представництва та надання інших видів правової допомоги клієнту.

Може обчислюватися у фіксованій сумі за погодженням з Клієнтом, або може визначатися за фактичну виконану погодинну роботу адвоката у справі. В любому випадку умови щодо суми та порядку сплати гонорару повинні зазначатися в угоді або завданні до угоди про надання правової допомоги з Клієнтом. 

Чи потрібно з адвокатом укладати договір про надання правової допомоги?

Документами, що посвідчують повноваження адвоката на надання правової допомоги, можуть бути:

1) договір про надання правової допомоги;

2) довіреність;

3) ордер.

Якщо ти хочеш стати партнером нашого бюро, напиши нам

Якщо ти практикуючий, успішний адвокат та хочешь приєднатися до нашої команди, напиши нам, і ми залюбки розглянемо твою кандидатуру