АДВОКАТ ПО НАРКОТИКАМ

Адвокат по наркотикам у Києві

Роль захисника у справах щодо зберігання та збуту наркотичних засобів полягає у забезпеченні чесного і справедливого судового процесу для підзахисного. Захисник розʼяснює клієнту його права та обовʼязки, готує правову позицію і узгоджує стратегію захисту, представляє його інтереси у суді.

У кримінальних справах щодо збуту наркотиків речові докази відіграють ключову роль у встановленні факту злочину та визначенні винних осіб. Деякі з найпоширеніших речових доказів у таких справах включають:

  1. Наркотичні речовини: Знайдені або конфісковані наркотики або їх залишки є одними з найбільш вагомих доказів у справі. Ці речовини зазвичай піддаються експертизі, щоб визначити їх склад, кількість та потенційну небезпеку.

  2. Засоби зберігання: Упаковка, контейнери, пакети та інші засоби зберігання наркотиків можуть бути використані як докази для підтвердження наміру збуту.

  3. Приладдя для збуту: Ваги, упаковка, папірці для збуту, грошові кошти та інші предмети, які можуть бути пов’язані із здійсненням торгівлі наркотиками.

  4. Електронні пристрої: Мобільні телефони, комп’ютери або інші електронні пристрої можуть містити текстові повідомлення, електронну пошту або інші записи, які свідчать про здійснення торгівлі наркотиками.

  5. Грошові потоки: Фінансові записи, банківські виписки, чеки та інші документи, які демонструють перекази коштів або непояснені фінансові операції, можуть свідчити про отримання прибутку від збуту наркотиків.

Успіх у кримінальній справі з адвокатом по наркотикам
100%

ЗАТЕЛЕФОНУЙ АДВОКАТУ ПО НАРКОТИКАМ

+38(063) 292-03-45

Тисни на зручний месенжер для негайного звʼязку

КОРОТКО ПРО НЕГЛАСНІ СЛІДЧІ ДІЇ У СПРАВАХ ЩОДО ЗБЕРІГАННЯ І ЗБУТУ НАРКОТИКІВ

Оперативні працівники використовують негласні розшукові методи для збору інформації та отримання доказів у справах щодо збуту наркотиків. Сюди включаються:

  • Спостереження за особою: Оперативні працівники проводять приховане спостереження за підозрюваними особами, щоб встановити їхні зв’язки та діяльність у сфері наркоторгівлі.

  • Аудіо та відео контроль за особою: Використання спеціальних приладів для запису аудіо або відео знять дій, що можуть бути використані як докази у судовому процесі.

  • Встановлення трекерів: Застосування GPS-трекерів для відстеження маршрутів та місць перебування підозрюваних осіб або транспортних засобів, які використовуються для здійснення злочину.

  • Контрольовані закупки: Проведення підконтрольних поліції операцій з закупівлі наркотиків для отримання доказів та викриття злочинців.

Ці негласні розшукові дії оперативників допомагають зібрати додаткові докази та підтвердження у справах про збут наркотиків і сприяють ефективній боротьбі з наркоторгівлею.

ЩО РОБИТЬ АДВОКАТ ПО НАРКОТИКАМ У КРИМІНАЛЬНІЙ СПРАВІ

Серед найпоширеніших наркотичних засобів, які зазвичай знаходять правоохоронці при обшуках, можна виділити наркотики такі як марихуана (КАНАБІС), кокаїн, героїн, екстазі, амфетамін, LSD тощо. Крім того, в останні роки серед наркотичних речовин стає все більш популярними синтетичні наркотики та легалізовані наркотичні препарати.

Захисник у справах, пов’язаних зі зберіганням наркотиків та їх реалізацією, є крайньо важливим, оскільки він забезпечує обвинуваченому адекватний захист у суді та допомагає захистити права та інтереси клієнта. Він відповідає за підготовку до судового процесу, дослідження доказів, формулювання захисту та ведення справи у суді з метою досягнення найкращого можливого результату для свого клієнта.

Основна стратегія захисника полягає у виявленні порушень прав обвинуваченого під час обшуку, арешту, допиту або в ході проведення негласних слідчих дій оперативними працівниками. Він аналізує докази, визначає слабкі місця у справі прокурора та розробляє стратегію захисту, спрямовану на досягнення найкращого можливого результату для свого клієнта.

Захисник є дуже важливою фігурою у справах, пов’язаних з наркотиками, оскільки він забезпечує, що обвинуваченому надається право на справедливий судовий процес. Він виступає як головний захисник прав обвинуваченого, борючись за їхнє право на захист та визначаючи кращі стратегії для забезпечення успішного вирішення справи. Без належного захисту обвинуваченого може бути позбавлений можливості отримати справедливе рішення суду, тому роль захисника в таких справах надзвичайно важлива.

Відповідальність за зберігання і реалізацїю наркотиків

Відповідно до частини 1 статті 307 КК України дії з незаконного виробництва, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів караються позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років.

Відповідно до частини 2 статті 307 КК України дії з незаконного виробництва, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або особою, яка раніше вчинила одне із кримінальних правопорушень, передбачених статтями 308-310312314315317 КК України, або із залученням неповнолітнього, а також збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів у місцях, що призначені для проведення навчальних, спортивних і культурних заходів, та в інших місцях масового перебування громадян, або збут чи передача цих речовин у місця позбавлення волі, або якщо предметом таких дій були наркотичні засоби, психотропні речовини або їх аналоги у великих розмірах чи особливо небезпечні наркотичні засоби або психотропні речовини, караються позбавленням волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.

Відповідно до частини 3 статті 307 КК України дії, передбачені частинами першою або другою статті 307 КК України, вчинені організованою групою, а також якщо предметом таких дій були наркотичні засоби, психотропні речовини або їх аналоги в особливо великих розмірах, або вчинені із залученням малолітнього або щодо малолітнього, караються позбавленням волі на строк від дев’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Відповідальність за зберігання наркотиків для власного вживання

Відповідно до частини 1 статті 309 КК України дії з незаконного виробництва, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту караються штрафом від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років.

Відповідно до частини 2 статті 309 КК України дії з незаконного виробництва, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту вчинені за попередньою змовою групою осіб чи протягом року після засудження за цією статтею або якщо предметом таких дій були наркотичні засоби, психотропні речовини або їх аналоги у великих розмірах, караються штрафом від двох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років.

Відповідно до частини 3 статті 309 КК України дії, передбачені частинами першою або другою статті 309, вчинені із залученням неповнолітнього, а також якщо предметом таких дій були наркотичні засоби, психотропні речовини або їх аналоги в особливо великих розмірах, караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

ЕТАПИ ДОСУДОВОГО СЛІДСТВА НА ЯКИХ УЧАСТЬ АДВОКАТА ПО НАРКОТИКАМ Є ВАЖЛИВОЮ

Участь адвоката по наркотикам на місці події:

Якщо вас зупинили працівники правоохоронних органів (наприклад при виході з посилкою з відділення Нової пошти) та почали вас підозрювати у збуті або зберіганні наркотичних засобів, і якщо ця підозра не безпідставна, вам потребується негайно залучати адвоката у цю «дружню» розмову!

В іншому випадку працівники поліції з добрим та дружнім обличчям зроблять все можливе, щоб кримінальна справа, яка буде на вас обов’язково відкрита після «дружньої» розмови, сто відсотків була доведена до обвинувального акту, який буде переданий до суду.

Треба памʼятати, що сподіватися на лояльність зі сторони слідства на місці вашого затримання, і економити гроші на участі адвоката на таких слідчих діях на місці події — це аналогічно забиванню цвяхів у власну кришку гробу, оскільки від таких дій залежить кваліфікація інкримінованого злочину, санкція запобіжного заходу на час досудового слідства, і головне тяжкість покарання.

Участь адвоката по наркотикам після затримання та першому допиті:

Дуже важлива стадія для підозрюваного у вчиненні злочину за статтею 307 КК України.

При затриманні без адвоката краще мовчати. До прибуття адвоката на місце затримання завжди варто памʼятати про золоте правило «менше скажеш, швидше вийдеш».  Крім того, слід памʼятати, що при затримані особа має найуразливіший стан та емоційну збудженість та не може контролювати себе, свої дії та вирази, а отже краще мовчати. Не треба реагувати на провокації та маніпуляції зі сторони СОГ. Ви маєте законне право на відмову від будь-яких пояснень та відповідей на місці вашого затримання і можете посилатися на статтю 18 КПК України та статтю 63 Конституції України.
За підозрою у вчиненні злочину за статтею 307 КК України слідчі вимагають в суді обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, а отже реагувати потрібно миттєво. Якщо не залучити захисника негайно після затримання, і надати можливість слідчому або прокурору допитати вас до першої зустрічі з вашим захисником, є дуже висока ймовірність того, що перші місяці слідства ви будете перебувати під вартою у СІЗО.

Участь адвоката по наркотикам у суді при розгляді клопотання про обрання затриманій особі запобіжного заходу.

При вручені підозри за статтею 307 КК України слідство буде вимагати в суді обрання затриманому найсуворішого виду запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів. Також, у суді стане питання про альтернативний запобіжний захід у виразі застави. У 75% справ сума застави становить від 100 000 грн. і вище, а отже краще вимагати в суді більш мʼякого запобіжного заходу, як приклад домашнього арешту або особистого зобовʼязання.

На цій стадії роль адвоката надважлива!

З моменту затримання до розгляду клопотання слідчого в суді, у підозрюваного та його захисника є максимум 72 години для того, щоб підготуватися до суду і зробити все, щоб суд не застосував до підозрюваного санкцію у вигляді тримання у СІЗО.

При розгляді клопотання про обрання запобіжного заходу слідчий суддя повинен встановити наявність обґрунтованої підозри у вчиненні підозрюваним кримінального правопорушення; наявність достатніх підстав вважати, що існує хоча б один із ризиків, зокрема переховуватися від органів досудового розслідування та/або суду, знищити, сховати або спотворити будь-яку із речей чи документів, які мають істотне значення для встановлення обставин кримінального правопорушення, незаконно впливати на потерпілого, свідка, іншого підозрюваного, обвинуваченого, експерта, спеціаліста у цьому ж кримінальному провадженні, перешкоджати кримінальному провадженню іншим чином, вчинити інше кримінальне правопорушення чи продовжити кримінальне правопорушення, у якому підозрюється, обвинувачується, і на які вказує слідчий, прокурор; недостатність застосування більш м’яких запобіжних заходів для запобігання ризику або ризикам, зазначеним у клопотанні.

Якщо підозра буде необґрунтована та ризики не доведені зі сторони слідства, слідчий суддя має всі підстави для відмови у задоволенні клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та обрання більш мʼяких запобіжних заходів.

При залученні адвоката по наркотикам на цій стадії він повинен негайно розпочинати збір доказів, які характеризують Клієнта і підтверджують стан його здоровʼя, підтверджують міцність його соціальних зв’язків в місці постійного проживання, у тому числі наявність у Клієнта родини й утриманців, наявність у Клієнта постійного місця роботи або навчання, докази щодо репутації Клієнта, майновий стан. При правильному зборі доказів та їх правильному долучені до справи є велика ймовірність того, що суд обере затриманому більш мʼякий запобіжний захід ніж тримання під вартою, а отже це набагато спростить подальшу роботу захисту з Клієнтом на досудовому слідстві.

НАШ Блог

Аналітика, статті і новини
10
Апр

Адвокат у кримінальних справах по наркотиках — статті 307, 309 Кримінального кодексу України. Що треба знати підозрюваному або обвинуваченому.

Консультація адвоката по наркотиках Найбільш поширеними кримінальними справами щодо незаконного обігу наркотиків є справи за статтями 307 і 309 Кримінального кодексу України. Статтею 307 ККУ встановлена відповідальність за незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів. Покарання за цей злочин призначається...
Read More
03
Апр

Скасування арешту майна після закриття кримінального провадження 2024. Адвокат по кримінальних справах.

У 2024 році питання скасування арешту майна після закриття кримінального провадження є актуальним і часто обговорюваним. Законодавство передбачає, що арешт майна може бути застосований для збереження речових доказів, спеціальної конфіскації, відшкодування шкоди, але водночас існує процедура скасування арешту у випадку закриття кримінального провадження. Незважаючи на це, судова практика показує, що цей процес не завжди відбувається...
Read More
26
Мар

Військовий адвокат: — Непокора, відкрита відмова виконати наказ начальника. Звільнено військовослужбовця з гауптвахти

Наш військовий адвокат надав важливу правову допомогу військовослужбовцеві, який опинився у складній ситуації. Після того, як його затримали слідчі ДБР за відмову виконати наказ начальника, проти нього було порушено кримінальну справу за ч. 4 ст. 402 Кримінального кодексу України — непокору. У зв’язку з цим до військового було застосовано запобіжний захід у вигляді тримання на...
Read More
04
Янв

Адвокат у кримінальних справах: — Звільнено Клієнта з СІЗО за підозрою за ч. 3 ст. 307 КК України!

Наш адвокат у кримінальних справах у Києві вчергове успішно захистив права клієнта в складній кримінальній справі. Цього разу він довів безпідставність тримання під вартою та відстояв інтереси клієнта, який незаконно опинився за ґратами через помилкові звинувачення. Коротко про справу: Клієнт звернувся до нашого кримінального адвоката щодо кримінальної справи, в якій його незаконно затримано співробітниками ГСУ...
Read More
20
Ноя

Адвокат у кримінальних справах: — Клієнта звільнено з під варти за підозрою у вчиненні особливо тяжкого злочину!

До нашого адвоката у кримінальних справах у Києві звернувся Клієнт і повідомив про обшук, який проводила поліція у його квартирі. Хоча під час обшуку нічого незаконного не було знайдено, вже при завершенні слідчий, перевіряючи раніше перевірену сумку, раптово виявив два пакетики з порошкоподібною речовиною. У результаті цих подій Клієнта затримали і пред’явили підозру за ч....
Read More
26
Май

Захист Клієнта у кримінальній справі за частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України

25.05.2023 року слідчий суддя Печерського районного суду міста Києва розглянув клопотання Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону про продовження запобіжного заходу нашому Клієнту в рамках кримінальної справи. Захист Клієнта при розгляді клопотання у суді здійснював адвокат Станіслав Ковальов. Захисник переконливо надав всі свої заперечення та зауваження з приводу клопотання та необґрунтованості підозри за вчинення...
Read More
26
Апр

Адвокат Станіслав КОВАЛЬОВ вчергове зміг захистити інтереси Клієнта в суді, що призвело до скасування арешту всього майна, яке було вилучене слідчими Броварського РУП в ході обшуку квартири в рамках кримінального провадження.

У лютому 2023 року до нашого бюро звернулась Клієнтка, яка повідомила, що в її квартирі було проведено обшук та в неї та в її дітей поліцією вилучено речі та майно. Після обшуку квартири її затримали та відвезли у відділ поліції де під примусом допитали звинуватили у сутенерстві та втягненні осіб в заняття проституцією та примусили...
Read More
22
Ноя

Чергова перемога! Суд повернув обвинувальний акт прокурору за обвинуваченням за ст. 121, 307 Кримінального кодексу України.

У січні 2021 року наш Клієнт отримав від прокурора Київської місцевої прокуратури № 6 обвинувальний акт за обвинуваченням у вчиненні злочину за ст. 121, 307 Кримінального кодексу України. Надалі обвинувальний акт з матеріалами кримінального провадження був скерований на розгляд до суду. Ознайомившись з обвинувальним актом, стало зрозуміло, що він не відповідає вимогам кримінального процесуального кодексу...
Read More
08
Ноя

Здійснено захист Клієнта на місці його затримання!

Клієнт нашого адвокатського Бюро прийшов у відділення Нової пошти, щоб забрати посилку. Після того, як він вийшов з відділення до нього підійшли співробітники Департаменту боротьби з наркозлочинністю Національної поліції України та без пояснення підстав затримали його і викликали слідчу оперативну групу. Клієнт в момент затримання повідомив про це адвоката Ковальова Станіслава, який невідкладно виїхав на...
Read More

Відгуки в google