Звільнено Клієнта з СІЗО за підозрою за ч. 3 ст. 307 КК України!

Наше адвокатське бюро вчергове успішно захистило права свого клієнта в складній кримінальній справі. Цього разу ми довели безпідставність тримання під вартою та відстояли інтереси Клієнта, який незаконно опинився за ґратами через помилкові звинувачення.

Коротко про справу: Клієнт звернувся до нашого адвокатського бюро у зв’язку з кримінальною справою, в якій його незаконно затримано співробітниками ГСУ НПУ під час обшуку у його квартирі. Підставою для затримання стало підкидання оперативними працівниками порошкоподібної речовини та неправомірне звинувачення у торгівлі наркотиками.

Після ретельного вивчення справи, адвокат Ковальов Станіслав, призначений захищати інтереси Клієнта, підготував обґрунтовані заперечення на судовому засіданні щодо продовження тримання під вартою. Завдяки переконливим аргументам та професійному виступу адвоката, суд прийняв рішення про зміну запобіжного заходу на більш м’який, і звільнив підозрюваного з під варти у залі суду.

Таким чином, нашому Клієнту було забезпечено звільнення зі СІЗО, а досудове слідство у справі триває. Ми зобов’язуємося надалі здійснювати всі необхідні процесуальні дії, щоб довести стороні обвинувачення безпідставність звинувачень та досягти закриття справи у досудовому порядку.

Наше адвокатське бюро гордиться своєю здатністю ефективно захищати права та інтереси клієнтів у найскладніших кримінальних справах. Ми віримо, що кожна людина має право на справедливе та професійне представництво в суді, тому ми стежимо за тим, щоб надати нашим клієнтам високоякісну правову допомогу в будь-який час, незалежно від складності ситуації. Як завжди, ми готові надати кваліфіковану правову підтримку будь-якій людині, яка цього потребує, забезпечуючи її права та інтереси на кожному етапі правового процесу.

Related Posts