Триумф Справедливості: Клієнта звільнено з під варти за підозрою у вчиненні особливо тяжкого злочину!

До нашого Бюро звернувся Клієнт і повідомив про обшук, який проводила поліція у його квартирі. Хоча під час обшуку нічого незаконного не було знайдено, вже при завершенні слідчий, перевіряючи раніше перевірену сумку, раптово виявив два пакетики з порошкоподібною речовиною.

У результаті цих подій Клієнта затримали і пред’явили підозру за ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України. В подальшому слідчий суддя застосував до Клієнта запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави.

Після аналізу повідомлення про підозру та ризиків, пов’язаних із застосуванням такого суворого запобіжного заходу, захисник, адвокат Ковальов Станіслав, успішно підготував аргументи проти клопотання слідчого про продовження тримання під вартою. В результаті слідчий суддя відхилив клопотання, і застосував більш м’який запобіжний захід у вигляді домашнього арешту для клієнта.

Ця ситуація виявилася складною, проте захисник, адвокат Ковальов Станіслав, ретельно проаналізував усі докази та обставини, пов’язані з обшуком. Він упевнено та професійно представив аргументи на користь клієнта, надійно захищаючи його права та інтереси.

Його ретельний аналіз обґрунтувань підозри та обґрунтований висновок про ризики застосування варіантів запобіжних заходів переконливо продемонстрували слідчому судді, що тримання під вартою є надмірним та необґрунтованим у даній ситуації. В результаті ретельної роботи адвоката був застосований більш гуманий та відповідний запобіжний захід у вигляді домашнього арешту для клієнта.

Таке рішення слідчого судді відображає не лише вправність захисника Ковальова Станіслава, але й його глибоке розуміння правових аспектів справи, що в результаті сприяло захисту прав та інтересів клієнта. Завдяки правильному та докладному застосуванню правових інструментів захисником, клієнт отримав можливість продовжити свою підготовку до справи в більш гуманних умовах, забезпечивши справедливе вирішення цієї складної ситуації.

Related Posts

Leave a Reply