До нашого адвокатського бюро звернувся Клієнт, який повідомив, що його зупинила поліція у зв’язку з порушенням правил дорожнього руху. Здається, на початку цієї історії було все звичайно, однак, події, які розгорнулися після зупинки, стали досить незвичайними.

Коли поліцейський підійшов до зупиненого автомобіля, йому не сподобалися очі водія. Замість того, щоб провести звичайний огляд, поліцейський вирішив перевірити стан водія, вимагаючи виконати ряд фізичних вправ. І ось тут почалася історія, яка виявилася ключовою в ухваленні справи.

Водій погодився на огляд у лікаря — і це було правильним рішенням.

Клієнт залишив свій автомобіль на обочині і поїхав з поліцейськими до лікаря. В медичному закладі лікар істотно порушив процедуру освідування на виявлення стану сп’яніння водія. Це викликало серйозні сумніви та підозри.

У зв’язку з цим адвокати нашого бюро неодноразово зверталися до медичної установи «СОЦІОТЕРАПІЯ» з метою отримання документів та пояснень, чому лікар порушив процедуру огляду водія. Після отримання документів від «Соціотерапія», адвокат Ковальов Станіслав ретельно проаналізував їх.

Завдяки виявленим порушенням процедури і незаконному висновку лікаря, адвокат був вимушений клопотати у суді про визнання висновку лікаря безпідставним та незаконним. Така рішуча робота захисника спричинила успішне завершення справи.

У результаті правильної та оперативної роботи адвоката Ковальова Станіслава у справі про притягнення водія до адміністративної відповідальності за статтею 130 КУПАП, справа була закрита судом, а Клієнт повернув собі вилучене посвідчення водія в Управлінні патрульної поліції міста Києва.

Ця історія є важливим прикладом, як правовий захист може захищати права громадян у випадках сумнівної поведінки поліції та медичних фахівців, нагадуючи всім, що справедливість і дотримання закону є фундаментальними принципами правової системи, на яких ґрунтується сучасне суспільство.

Related Posts

Leave a Reply