Чергова перемога! Суд задовільнив заяву нашого Клієнта про усиновлення дитини.

У травні 2023 року до нашого адвокатського бюро звернулося молоде подружжя, мріючи заснувати щасливу сім’ю через усиновлення дитини одного з подружжя. Вони шукали надійного юридичного партнера, який надав би професійну консультацію та підтримку у цьому складному процесі.

Подружжя уважно підготувало документи, щоб наші адвокати змогли провести ретельний аналіз їх законністі та повноти. Перевірка показала, що є необхідні документи, але були й такі, яких не вистачало для відповідності вимогам законодавства.

Після консультацій, наші адвокати допомогли подружжю скласти повний перелік документів, які було потрібно зібрати для успішного проходження процедури усиновлення у суді.

Після того, як усі необхідні документи були зібрані та перевірені, нашим адвокатом була складена професійна заява до суду про усиновлення дитини. Заяву було підготовлено з урахуванням всіх нюансів, що допомогло уникнути зайвих затримок та ускладнень у суді.

Суд відкрив провадження у справі за заявою адвоката та призначив дату судового засідання. Наші адвокати детально представили аргументи щодо важливості усиновлення для подружжя, зазначили всі позитивні якості його членів, а також довели їхню здатність та готовність стати відповідальними та люблячими батьками.

Завдяки грамотно підготовленій заяві та переконливим аргументам, суд задовільнив вимоги адвоката у повному обсязі, забезпечивши їй щасливу та стабільну родину.

Ми дуже раді, що змогли допомогти подружжю здійснити їхню мрію про повну власну сім’ю на офіційному рівні. Ця справа підкреслює нашу здатність та бажання допомагати нашим Клієнтам досягти бажаних результатів у найскладніших життєвих ситуаціях.»

Related Posts

Leave a Reply