Досудово скасовано рішення про відмову в реєстрації податкових накладних та зареєстровано ПН у ЄРПН!

01.02.2022 року Юридична особа склала податкові накладні та подала їх у відповідності до норм ПК України на реєстрацію у ЄРПН.

Податкові накладні були зупинені ДПС у ЄРПН.

Отримавши квитанцію про зупинення накладних головний бухгалтер юридичної особи прийняла рішення не користуватися правовою допомогою та самостійно подала пояснення на податкову накладну для розблокування податкових наклданих.

17.08.2022 року пояснення бухгалтера були не задоволені комісією ДПС та юридичній особі було відмовлено у реєстрації податкових накладних в ЄРПН на підставі ненадання до пояснень комісії первинної документації щодо постачання товарі, які підтверджують реальність господарської операції.

Директор компанії вирішив звернутися до нашого Адвокатського бюро для вирішення питання щодо реєстрації зазначених вище податкових накладних у досудовому порядку.

30.08.2022 року податковий адвокат Ковальов Станіслав склав скарги на рішення комісії регіонального рівная ДПС про відмому у реєстрації податкових накладних та подав їх комісії вищого рівня ДПС України відповідно до чинного порядку КМУ.

Так, 15.09.2022 року відповідно до норм Податкового кодексу України голова комісії з питань зупинення реєстрації податкових накладних задовольнила скарги адвоката та скасувала рішення про відмову у реєстрації податкових накладних Клієнта.

Text Widget

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Donec sed odio dui. Etiam porta sem malesuada.

Related Posts