Адвокат по розлученню — це ваш надійний партнер у складному процесі розлучення. Наші фахівці надають кваліфіковану юридичну допомогу та підтримку на кожному етапі розлучення, забезпечуючи ваші права та інтереси.
Наші адвокати по розлученню мають успішний досвід у вирішенні складних сімейних справ. Ми розуміємо чутливість цього процесу та пропонуємо ефективні рішення, спрямовані на досягнення найкращих результатів для наших клієнтів.
Ми прагнемо забезпечити кожному клієнту індивідуальний підхід та особисту увагу. Наші адвокати слухатимуть ваші потреби та побажання, розробляючи стратегію, що відповідає вашим унікальним обставинам.
1. Адвокат допомогає у зборі документів.
2. Складає всі процесуальні документи для швидкого відкриття справи у суді.
3. Супроводжує справу у суді до отримання рішення суду про розірвання шлюбу.
4. Отримує в суді рішення суду про розірвання шлюбу з відміткою про набрання законної сили.
5. Вносить відомості у державний реєстр Міністерства юстиції України.
6. Отримує апостиль на рішенні суду про розірвання шлюбу.
Наші адвокати по розлученню в Києві володіють великим досвідом у супроводі подібних справ. Ми готові забезпечити вам кваліфіковану допомогу та підтримку в будь-який момент, надаючи індивідуальний підхід до кожного клієнта.
1. Позовна заява про розірвання шлюбу.
2. Копія паспорту дружини/чоловіка.
3. Копія податкового коду дружини/чоловіка.
4. Оригінал/дублікат Свідоцтва про шлюб.
5. Оригінал/дублікат Свідоцтва про народження дітей (у разі наявності дітей від шлюбу).
6. Договір про участь батьків у вихованні спільних дітей (у разі спільної згоди подружжя на розірвання шлюбу).
7. Квитанція про сплату судового збору за подачу позову до суду.
Слід зазначити, що ми допомогаємо у підготовці документів до позовної заяви у разі розірвання шлюбу в суді. Якщо ви перебуваєте за кордоном, або втратили оригінали документів ми зможемо отрмати їх дублікати або поновити їх без вашої присутності.
Ми розуміємо, що процес розлучення може бути важким та стресовим. Тому ми надаємо доступні консультації та підтримку в будь-який час, готові відповісти на всі ваші запитання та допомогти з вирішенням будь-яких питань.
Наш офіс знаходиться у Києві, але ми також надаємо консультації онлайн та по телефону для жителів будь-якої точки України.
Варіант № 1 У подружжя немає малолітніх дітей від шлюбу, та є спільна згода подружжя на розірвання шлюбу.
В такому випадку подружжя може скласти спільну заяву про розірвання шлюбу до РАЦСу. При подачі такої заяви, сплачується адміністративний збір. Після спливу 30 днів РАЦС видає подружжю свідоцтво про розірвання шлюбу.
Якщо один із подружжя через поважну причину не може особисто подати заяву про розірвання шлюбу до органу державної реєстрації актів цивільного стану, таку заяву, нотаріально засвідчену або прирівняну до неї, від його імені може подати другий з подружжя.
Варіант № 2 У подружжя є малолітні діти від шлюбу, та є спільна згода подружжя на розірвання шлюбу.
В такому випадку шлюб розривається виключно в суді.
Для цього подружжя складає самостійно або з допомоги адвоката спільну заяву до суду та формує пакет документів до неї. Також, подружжя має право подати до суду договір про те, з ким із них будуть проживати діти, яку участь у забезпеченні умов їхнього життя братиме той з батьків, хто буде проживати окремо, а також про умови здійснення ним права на особисте виховання дітей. У разі невиконання цього договору аліменти можуть стягуватися на підставі виконавчого напису нотаріуса.
Після складання заяви до суду та формуваня пакету докіментів подружжям сплачується судовий збір 536,70 грн. та протягом місяця з дати подання заяви до суду, суд приймає рішення про розірвання шлюбу. Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що заява про розірвання шлюбу відповідає дійсній волі дружини та чоловіка і що після розірвання шлюбу не будуть порушені їхні особисті та майнові права, а також права їхніх дітей.
На підставі рішення суду про розірвання шлюбу, яке набрало законної сили, подружжя отримує в РАЦСі свідоцтво про розірвання шлюбу.
Варіант № 3 У подружжя є малолітні діти від шлюбу, але немає спільної згоди подружжя на розірвання шлюбу.
В такому випадку шлюб розривається виключно в суді після досягнення дитиною одного року, але є виключення. Для цього один з подружжя (Позивач) складає позовну заяву про розірвання шлюбу до другого з подружжя (Відповідача).
В заяві про розірвання шлюбу зазначається фактичний виклад обставин, викладається обґрунтування позовних вимог та відомості про подружжя.
При складанні позовної заяви до суду обовʼязково повинні враховуватися всі встановлені вимоги цивільного процесуального кодексу України. До такої заяви в обовʼязковому порядку долучаються свідоцтво про шлюб, свідоцтва про народження дітей, існуючи довідки про місце реєстрації сторін позову та інша відома інформації по Відповідачу.
В позові про розірвання шлюбу, також можливо додатково просити суд встановити місце проживання дітей з одним із подружжя. В такому випадку, третьою стороною по справі обовʼязково потрібно залучати державну службу у справах дітей.
Після складання позову до суду та формування додатків до неї, Позивач або його представник сплачує судовий збір в розмірі 1073, 60 грн. та весь пакет документів подається до суду. Після реєстрації сформованої позовної заяви в суді, їй присвоюється унікальний номер справи, номер провадження, і шляхом електронної системи суду рандомно призначається головуючий суддя, який і буде розглядати цю справу.
Далі суд на підставі отриманої позовної заяви та наявних в матеріалах справи документів приймає рішення про призначення справи до розгляду, залишення позовної заяви без руху або повернення позовної заяви. Якщо провадження призначено до розгляду, суд про це повідомляє всіх сторін у справі та сторони мають право додатково подати свої пояснення, вимоги або заперечення до розгляду справи судом по суті.
При розгляді справи суд з’ясовує фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову про розірвання шлюбу, бере до уваги наявність малолітньої дитини, дитини з інвалідністю та інші обставини життя подружжя. Рішення про розірвання шлюбу ухвалюється, якщо суд встановить, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечить інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей.
На підставі рішення суду про розірвання шлюбу, яке набрало законної сили, подружжя отримує в РАЦСі свідоцтво про розірвання шлюбу.
У сучасному світі цифрові технології дозволяють мінімізувати необхідність особистої присутності у багатьох життєвих процесах, включаючи юридичні послуги. Онлайн-співпраця з адвокатом може бути не менш ефективною, ніж традиційні методи.
Досвід окремих випадків підтверджує, що дистанційна робота з юристом може бути навіть більш ефективною, ніж особиста зустріч. Онлайн-консультації дозволяють заощадити час, оскільки клієнт може отримати професійну допомогу прямо з дому. Це особливо зручно для тих, хто знаходиться за кордоном або не має змоги особисто відвідати адвоката.
Послуга «Онлайн-розлучення» або «Розлучення під ключ» стає дедалі популярнішою. Процес співпраці з адвокатом онлайн включає наступні етапи:
Далі адвокат готує позовну заяву та інші необхідні документи, представляє ваші інтереси в суді.
Вашої особистої присутності в суді не вимагається – адвокат бере на себе всю процедуру та отримання рішення суду про розірвання шлюбу.
Відвідування судових засідань часто пов’язане зі стресом. Якщо ви не бажаєте зустрічатися з іншим партнером або не маєте змоги відриватися від роботи, можна написати заяву, яка дозволить адвокату по розлученню представляти вас у суді.
При поданні позовної заяви про розірвання шлюбу можна скласти додаткову заяву для представлення ваших інтересів адвокатом по розлученню. Це забезпечить мінімальні витрати вашого часу та зусиль.
Якщо вам потрібні послуги адвоката з розлучень, звертайтеся за консультацією по телефону або в чаті.