Як розірвати шлюб без присутності в Україні?

Розірвання шлюбу може стати непростим етапом у вашому житті, проте завдяки нашій підтримці цей процес може бути зручним та ефективним.

Якщо ви не можете бути присутнім фізично під час процесу розірвання шлюбу в Україні, це ще не означає, що вам доведеться відкладати це важливе рішення. Наша професійна команда готова надати вам необхідну допомогу. Процедура дистанційного розірвання шлюбу дозволяє вам зручно і ефективно керувати цим процесом навіть на віддаленій відстані.

Для того щоб ми могли вас повноцінно представляти у процесі розірвання шлюбу, вам потрібно буде укласти договір про надання правової допомоги. Ваша участь буде обмежуватися лише підписанням цього договору, після чого наші досвідчені адвокати візьмуть на себе всі необхідні дії.

Ми розуміємо, що дистанційний процес розірвання шлюбу може викликати занепокоєння. Тому ми зобов’язуємося взяти на себе всі формальності, включаючи подання позовної заяви до суду. Ваш адвокат буде особисто керувати вашою справою та надавати допомогу зі збором всіх необхідних документів.

Маючи успішний досвід у сімейних справах, ми готові допомогти вам у розірванні шлюбу навіть у дистанційному форматі. Наша команда забезпечує повну конфіденційність та ефективно виконає всі етапи цієї процедури.

Щоб подати позовну заяву до суду, нам будуть потрібні певні документи від вас, такі як свідоцтво про шлюб, копія паспорту та ідентифікаційний код (РНОКПП), а також копії свідоцтв про народження дітей, якщо такі є.

Важливо відзначити, що шлюб фактично припиняє свою дію лише з моменту набрання законної сили судовим рішенням. Ми гарантуємо, що після отримання судового рішення ваш адвокат передасть його до Відділу Реєстрації актів цивільного стану для внесення відповідних змін. Ви можете бути впевнені, що ми дбатимемо про всі аспекти процесу, забезпечуючи вашу спокійність та успішне завершення справи.

Наша команда:

Зателефонуй і отримай кваліфіковану відповідь сімейного адвоката

+38(096) 885-18-22

Як розірвати шлюб без присутності в Україні?

Розірвання шлюбу може стати непростим етапом у вашому житті, проте завдяки нашій підтримці цей процес може бути зручним та ефективним. Якщо ви не можете бути присутнім фізично під час процесу розірвання шлюбу в Україні, це ще не означає, що вам доведеться відкладати це важливе рішення. Наша професійна команда готова надати вам необхідну допомогу. Процедура дистанційного […]