«Розірвання шлюбу в Україні: Що Варто Знати»

Сімейний Кодекс України надає кілька можливостей для розірвання шлюбу, кожен з яких має свої особливості.

  1. Розірвання Шлюбу через РАЦС за спільною заявою подружжя.

Цей спосіб є найшвидшим та безпечним, оскільки не вимагає судових процедур. Проте він можливий лише у випадку відсутності дітей та існування спільної згоди подружжя на цей крок.

Спільна заява про розірвання шлюбу подається до РАЦС за місцем проживання подружжя або одного з них. Якщо один із подружжя не може особисто подати заяву до РАЦС через поважну причину, інша сторона може зробити це від їх імені, надіславши нотаріально засвідчену заяву. Розірвання шлюбу відбувається після місяця з моменту подання заяви, якщо вона не була відкликана.

  1. Розірвання шлюбу в суді.

У разі наявності дітей, захист їхніх прав передбачає судові процедури.

Існують два варіанти розірвання шлюбу через суд: швидкий за спільною заявою подружжя та загальний за позовною заявою однієї зі сторін.

Розгляд заяви за швидкою процедурою займе 30 днів. За позовом до суду від 3 місяців. Важливо зазначити, що розірвання шлюбу через суд можливе і дистанційно через адвоката, якщо ви перебуваєте за межами країни.

Для цього зв’яжіться з адвокатом та укладіть договір про надання правової допомоги, щоб адвокат міг представляти вас у суді у справі про розірвання шлюбу.

Наші адвокати, які мають успішний досвід у сімейному праві, гарантують максимальний захист прав Клієнтів у суді та забезпечать всіма необхідними документами для розірвання шлюбу, враховуючи ваші особисті інтереси.

Крім того, ми маємо досвід розірвання шлюбів між іноземцями, що дає нам унікальні знання у сфері міжнародного сімейного права. Ми розуміємо особливості цього процесу та можемо забезпечити своїх Клієнтів всією необхідною підтримкою та документацією.

Успіх у суді з сімейним адвокатом
100%

ЗАТЕЛЕФОНУЙ СІМЕЙНОМУ АДВОКАТУ І ОТРИМАЙ КВАЛІФІКОВАНУ ПОРАДУ

+38(063) 292-03-45

Тисни на зручний месенжер для негайного звʼязку з сімейним адвокатом

НАША КОМАНДА ПРОФЕСІЙНИХ, СИЛЬНИХ ТА СМІЛИВИХ!